Jesteś tutaj: Zakładki do bloków w stopce Szablony do pobrania

Szablony do pobrania

Zalecana rozdzielczość grafiki przygotowanej do druku wyności 300dpi. Do druku używamy najczęściej palety kolorów CMYK. Projekty graficzne można przesyłać w formacie .jpg, .tif, lub .pdf pamiętając, że wszystki czcionki mają być zamienione na krzywe.

Gotowy projekt nadruku na płyty najlepiej przygotować w kwadracie 12x12cm (w przypadku płyty CD, DVD, DVD DL, Blu-ray) bez wycinania środkowego kółeczka.

Jeżeli nie znajdziesz poniżej potrzebnego wykrojnika na przygotowanie grafiki na planowane okładki na płyty poproś o przesłanie poprzez adres e-mail. Oferujemy tak dużą ilość różnego rodzaju pudełek i opakowań na płyty, że utrudniałoby to odszukanie najczęściej wybieranych standardów. Udostępniamy tu tylko kilka najczęściej wybieranych.

Przygotowana grafika nie może naruszać praw autorskich osób trzecich ani obowiązującego prawa.

Nadruk na płytę CD/DVD/BD
Koperta kartonowa
DigiPack CD 2-łam na 1 płytę
DigiPack CD 1-łam na 1 płytę
DigiPack DVD 1-łam na 1 płytę
Ekopak CD 1-łam na 1 płytę
Obwoluta do DVD box
Jewel Box na 1 płytę
Ekopak CD 1-łam na 2 płyty
.

Klient składając zamówienie w firmie BALMEDIA Kazimierz Latosiński NIP 6811426374 z siedzibą w Gdańsku, ul. Morelowa 3/17 oświadcza, że zgodnie z Ustawą o prawach autorskich i prawach pokrewnych z dn. 4 lutego 1994 r. oraz Ustawą z dn. 9 czerwca 2000 r. z późniejszymi zmianami posiada prawa własności do zamawianej produkcji, w tym prawo do wykorzystywania, utrwalania i rozpowszechniania materiałów, utworów, programów oraz wykonań artystycznych zamieszczonych na płytach oraz projektów graficznych dostarczonych do zamówionej produkcji. Zamawiający oświadcza także, że dostarczone materiały przekazane do zamawianej produkcji, w tym nagrania i projekty graficzne nie naruszają praw autorskich, praw artystycznych wykonań oraz praw producenta, ani jakichkolwiek innych praw osób trzecich.

.

Zaufali nam

Wyślij nam wiadomość

Jeśli potrzebujesz wyceny, masz pytania lub chcesz złożyć zamówienie - skontaktuj się z nami.

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email*:
Wiadomość*:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności.

Kontakt

+48 793 533 315
+48 793 007 609
kontakt.balmedia@gmail.com

Siedziba firmy

Wydawnictwo BALMEDIA
ul. Aleksandra Dulin'a 3/3
80-180 Gdańsk