CENNIK

W cenniku podajemy orientacyjne ceny dla wybranych produktów i usług przy określonych nakładach. Nasza oferta jest znacznie szersza. W szczególności dotyczy to opakowań na płyty. W razie zainteresowania prosimy o kierowanie zapytań dotyczących wyceny planowanej realizacji. Podane w tabeli ceny są cenami netto w PLN. Należy doliczyć podatek VAT wynoszący 23%. Prezentowane ceny nie są ofertą handlową w obliczu obowiązujących przepisów prawnych.

Cennik na produkcję płyt CD i DVD

Powyższe ceny są cenami netto za 1 szt. Należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu prawa.
Uwaga! Termin realizacji zamówienia jest uzależniony od wybranej opcji: wypalanie płyt/tłoczenie płyt.

Cennik na opakowania do płyt CD i DVD

Powyższe ceny są cenami netto za 1 szt. Należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu prawa. Oferujemy także książeczki do digipacków, pudełek jewel box i DVD box oraz poligrafię związaną z produkcją płyt.
Uwaga! Zamówienia można składać poprzez pocztę e-mail, formularz kontaktowy, telefonicznie, korespondencyjnie lub osobiście. Zamawiający powinien dostarczyć płytę matkę lub obraz płyty w formacie ISO. Do tłoczenia preferujemy płytę matkę lub pliki DDP.