Jesteś tutaj: Zakładki do bloków w stopce Aktualności

Aktualności

Digi book   Maj 2020

W odpowiedzi na liczne zapytania i coraz powszechniejsze zapotrzebowanie nasze wydawnictwo wprowadziło do oferty niestandardowe okładki na płyty tłoczone CD i DVD z nadrukiem zaprojektowanym przez klienta. Okładki kartonowe z grafiką mogą przyjąć formę katalogu, zaproszenia, albumu, prospektu reklamowego, instrukcji obsługi czy publikacji książkowej zawierając niekiedy więcej niż jedną płytę. Proponowanym sposobem umieszczenia płyty jest koperta kartonowa, wewnętrzna kieszeń, koperta foliowa z paskiem kleju, tray lub uchwyty samoprzylepne o średnicy 35 mm (tzw. cypki). Zastosowane rozwiązanie powinno być podyktowane względami praktycznymi i należycie komponować się w ramach całego projektu. Do realizacji wykorzystuje się papier lub karton o gramaturze od 90 g do 350 g. Katalogi mogą być szyte, klejone lub spiralowane. Przy zastosowaniu druku cyfrowego gwarantowane są także niskie nakłady i szybka realizacja. Ciekawe pomysły i inwencja kreatywnych twórców dają szerokie możliwości promowania lub popularyzacji własnej twórczości czy działalności.

* * *

Ekopak 1-łamowy z kieszeniami   Luty 2019

W ofercie pojawiła się pełna gama opakowań kartonowych na płyty CD i DVD określanych mianem ekopaków lub unipaków już nie tylko z nacięciem na płytę i ewentualnie na książeczkę, ale także z tak zwanymi kieszeniami przelotowymi, idealnymi do wsunięcia płyty, bookletu czy plakatu. Jeżeli mamy więcej niż jedną kieszeń to możemy wykorzystać okładki do konfekcjonowania kilku płyt. Rozwiązanie stosunkowo praktyczne, gdy zależy nam na uniknięciu elementów plastikowych oraz gdy w trosce o estetykę i elegancję okładki będą zafoliowane. Należy jenak pamiętać na etapie tworzenia projektu graficznego, że każdy rodzaj ekopaka wymaga oryginalnego szablonu w uwagi na specyfikację okładek. Do produkcji wykorzystywany jest karton o gramaturze 280-300g/m2. Okładki kartonowe mogą być dodatkowo uszlachetnione laminatem matowym, laminatem błyszczącym lub nałożeniem lakieru punktowego co znacznie wpływa na ostateczny wygląd ekopaka jedno lub dwu łamowego.

* * *

Digi book   Wrzesień 2018

Dla koneserów i miłośników winylowych płyt gramofonowych wydawnictwo Balmedia oferuje płyty CD-R Ritek Vinyl Ink-Jet Printable x1-x52 700MB umożliwiające nagranie 80 minut ulubionej muzyki. Górna powierzchnia płyty imituje stare płyty winylowe dla gramofonów z wyraźnymi rowkami i sentymentalnym połyskiem. To musi zrobić wrażenie. Idealnie czarny nośnik Diamond chroni zapisane dane i zabezpiecza płytę CD przed czynnikami atmosferycznymi i niepożądanym porysowaniem powierzchni. Płyta dzięki odpowiedniej powierzchni umożliwia wykonanie kolorowego nadruku metodą atramentową z doskonałymi przejściami tonalnymi. Idealne rozwiązanie dla agencji reklamowych oraz osób chcących posiadać unikalnie wyglądające płyty z własnym nadrukiem. Powierzchnia full-face do nadruku matowego z małą dziurką, aby efekt był bliższy ideału. Oczywiście średnica płyty CD Vinyl jest standardowa i wynosi 12 cm.

* * *

Digi book   Maj 2018

Wydawnictwo BALMEDIA wprowadziło do swej oferty Digi Book z twardą okładką w formacie tacki CD i DVD wklejonej standardowo na tylnej stronie okładki z możliwością składania zamówień już od 1 szt. W ofercie znajduje się druk cyfrowy kolorowy z projektem graficznym przygotowanym przez klienta. Publikacja może zawierać płytę CD, DVD, DVD DL lub BD. Szerokie możliwości dotyczą ilości stron, które mogą liczyć od kilku do kilkudziesięciu stron. Szczegółowa wycena przygotowana zostaje po określeniu parametrów i całkowitej objętości. Digi Book może mieć formę fotoalbumu, który często stanowi wyjątkową pamiątkę lub prezent.

Zaufali nam

Wyślij nam wiadomość

Jeśli potrzebujesz wyceny, masz pytania lub chcesz złożyć zamówienie - skontaktuj się z nami.

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email*:
Wiadomość*:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności.

Kontakt

+48 793 533 315
+48 793 007 609
kontakt.balmedia@gmail.com

Siedziba firmy

Wydawnictwo BALMEDIA
ul. Aleksandra Dulin'a 3/3
80-180 Gdańsk